Home
O NAS

Dzika kobieta drzemie w każdej z kobiet

Te pierwotne jakości nieokiełznania i wolności przebijają się niczym promienie słońca z wnętrza każdej z nich. Każda kobieta ma w sobie to „coś” - wystarczy, że popatrzysz na nią jak na Naturę. Ma w sobie nieskazitelne piękno, jest różnorodna, nieuchwytna, żyje według cykli i w swej prawdzie zawsze jest dzika. Kobiety to piękno naszej planety. Każdy kolor skóry, oczu, włosów jest wyjątkowy, ale najbardziej promieniującą jest ich siła życia. Każdy z naszych posterów odzwierciedla inną kobiecą cząstkę, jej niepowtarzalny aspekt.

POSTERY LIVE COLOR

Wizja kobiet

Natchnieniem do tworzenia kolekcji plakatów Dzika Kobieta było przede wszystkim przypomnienie sobie swojej pierwotnej natury, a także podróże, poznawanie, zgłębianie esencji innych kultur i to poczucie „powrotu do domu”.

Inspirowaliśmy się kobietami z całego świata, ich pięknem i niepowtarzalnym wyrazem swojego naturalnego Ja. Kolekcje odzwierciedlają różne spojrzenia na Dziką Kobietę, która żyje w każdym zakątku naszej planety, żyje w każdym z nas.

Autorska wizja i koncepcja oparta na najnowszej technologii i programach graficznych, m.in. Jasper AI, Deep AI, SD, DALL·E 2, MidJourney, Adobe Lightroom, Adobe Photoshop.

Jakość wydruku